UP FTŠ: BOŽIČNI DOBRODELNI KONCERT ZA ZAPUŠČENE ŽIVALI

18. decembra 2019, je skupina študentov 3. letnika programa Management turističnih podjetji – modul prireditve, pod strokovnim vodstvom prof. dr. Tadeje Jere Jakulin, Fakultete za turistične študije – Turistica Univerze na Primorskem organizirala Božični dobrodelni koncert za zapuščene živali v sodelovanju z društvom Srce za bulle. V čarobni predpraznični čas so prisotne s svojim vokalom popeljali Eva Boto, Lara & Jovo, Vid Kukec & Urban Arko in Neža Bukovec. Vsi nastopajoči so se odrekli honorarju. Za izvedbo koncerta so se organizatorji javno zahvalili vsem nastopajočim, obiskovalcem in donatorjem: News café Bernardin, Turisticaffe, Pivovarna Union, kavarna Cacao Portorož, Restavracija Figarola Portorož, Pizzeria Paco 2 Portorož, Rogačeva kmetija, Hotel Marina Izola, DID d.o.o in KD Obala Jazz.