Brezplačno na Zimski festival študentskega športa na Kopah z UŠZP

Slovenska univerzitetna športna zveza vabi študentke in študente na tradicionalni Zimski festival študentskega športa na smučišču Kope v petek, 3. marca 2017. Popolnoma brezplačno bodo poskrbeli za celodnevno smuko, avtobusni prevoz iz Kopra in topel obrok.

Za vse ljubitelje zimskih športov pripravljajo nepozabno druženje na snegu. Smučišče Kope bo tudi letos prizorišče Zimskega festivala študentskega športa za študijsko leto 2016/17. Tekmovali bodo v alpskem smučanju in deskanju na snegu. Udeležba na festivalu ni pogojena s sodelovanjem na tekmi, saj poleg tekmovanja pripravljajo obilico zabave. Udeleženci bodo lahko brezplačno testirali smučarsko opremo in se sprostiti v igrah na snegu. Vse to popolnoma brezplačno, saj Univerzitetna športna zveza Primorske krije strošek 10 evrov.

Prijavite se lahko do četrtka, 2. marca 2017, do 14. ure na info točki Zdrava zabava v Kopru: Univerzitetna športna zveza Primorske, Čevljarska ulica 27, T: 051 692 100.

UŠZP

Zimski festival študentskega športa 2017