Festinno - festival, ki ga ne gre zamuditi!

V torek, 29. maja, se v Kopru pričenja že 9. Festinno, ki ga organizira Fakulteta za Management Univerze na Primorskem.

Festinno je regijska čezmejna platforma za predstavitev, povezovanje in snovanje širših podjetniških aktivnosti, stičišče povezovanja akademske sfere, gospodarstva, zainteresirane javnosti ter načrtovalcev politik podpore podjetništva.
Udeleženci bodo v sklopu delavnic, okroglih miz, predavanj, razprav in predstavitev prisluhnili domačim in tujim predavateljem, izkušenim podjetnikom, kreativnim študentom in drugim gostom. V programu bo poudarek na sodobnih temah in izzivih, povezanih s podjetništvom: 3D-tiskanje, intelektualna lastnina, kriptovalute, blockchain tehnologije, blagovne znamke, poslovni modeli, socialno in trajnostno podjetništvo, pravni vidiki in pasti spletnih strani, ustvarjalnost, virtualna in obogatena resničnost, internacionalizacija poslovanja in še mnogo več.

V okviru festivala bo odprt tudi prvi podjetniško-inovacijski laboratorij v akademski sferi – INNOlab.

Obenem je festival izjemna priložnost za mreženje, navezovanje stikov s podjetniki in učenje.