festINNO 2017

Kratek videopovzetek celodnevnega dogajanja na Festivalu inovacij = festINNO 2017 24. maja na Fakulteti za management.

Festinno je regijska čezmejna platforma za predstavitev, povezovanje in snovanje širših podjetniških aktivnosti, stičišče povezovanja akademske sfere, gospodarstva, zainteresirane javnosti in načrtovalcev politik podpore podjetništva.

Letošnji festival inovacij = festINNO je potekal že osmo leto zapored pod okriljem Katedre za podjetništvo na Fakulteti za management Univerze na Primorskem v soorganizaciji več različnih akterjev. Sodelovali so Univerzitetni razvojni center in inkubator Primorske, Center za razvoj in prenos znanja UP, Karierni center UP, Občina Izola, Središče Rotunda, Fakulteta za turistične študije - Turistica UP in podjetje Amway kot zlati pokrovitelj. Z uvodnim nagovorom je prireditev odprl vodja prireditve prof. dr. Mitja Ruzzier.