festINNO 2017 pred vrati

V sredo, 24. maja 2017, bo v Kopru že osmič festINNO, regijska čezmejna platforma za predstavitev, povezovanje in snovanje širših podjetniških aktivnosti, stičišče povezovanja akademske sfere, gospodarstva, zainteresirane javnosti in načrtovalcev politik podpore podjetništva. Organizira ga UP Fakulteta za management. Čaka vas več kot dvajset delavnic, okroglih miz, predavanj, razprav in predstavitev z domačimi in tujimi predavatelji, izkušenimi podjetniki, kreativnimi študenti in drugi praktiki.

Bogat program dogodka, ki obsega številne delavnice, okrogle mize, predavanja, razprave in predstavitve s predavatelji, izkušenimi podjetniki, kreativnimi študenti in drugi praktiki, je namenjen vsem, ki jih zanimajo sodobne teme in izzivi, povezani s podjetništvom in inovativnostjo, kot so:

• ustvarjalnost,

• e-poslovanje,

• trajnostne inovacije,

• socialno podjetništvo,

• startup podjetja,

• poslovni modeli,

• začetek in razvoj kariere,

• 3D-tiskanje,

• in še mnogo več.

Udeleženci dogodka bodo imeli možnost mreženja, stika z delodajalci, povezovanja in učenja. Podelili bodo nagrade za najboljšo idejo generacije študentov podjetništva 2016/17 na UP Amway innovation challenge in svečano razglasili najboljša zaključna dela s področja podjetništva na posamezni stopnji.

Dogodek bo že osmo leto zapored potekal v Kopru na Fakulteti za management pod okriljem Katedre za podjetništvo in drugih soorganizatorjev, s katerimi smo združili moči: Univerzitetni razvojni center in inkubator Primorske, Karierni center UP, Center za razvoj in prenos znanja UP, Javni zavod za podjetništvo Izola in Fakulteta za turistične študije - Turistica.

Podrobnejši program dogodka z imeni sodelujočih je objavljen na spletni strani festINNA. Udeležba je na vseh dogodkih brezplačna, potrebna pa je predhodna prijava z e-prijavnico.