MIC 2018: Managing Global Diversities.

Fakulteta za management Univerze na Primorskem, Moskovska ekonomska fakulteta Moskovske državne univerze (Rusija), Fakulteta za ekonomijo in turizem dr. Mijo Mirković Univerze Juraj Dobrila iz Pulja (Hrvaška), Association for the Study of East European Economies and Cultures (ZDA) in Society for the Study of Emerging Markets (ZDA) organizirajo mednarodno znanstveno konferenco Management International Conference 2018: Managing global diversities.

MIC 2018 - Management International Conference - logo

Konferenca bo od 30. maja do 2. junija 2018 v Hotelu Golf, Cankarjeva cesta 4, Bled.

Vsebinska področja konference

Management, ekonomija, finance, turizem in energija. Posebna pozornost bo na konferenci namenjena področju digitalne družbe.

Program konference

Konferenco sestavljajo naslednji sklopi:

• slavnostni govorniki,

• predstavitve prispevkov in razprave po sekcijah,

• predstavitev posterjev,

• panel urednikov in razstava MIC gostujočih revij,

• delavnica za doktorske študente in druge tematske delavnice (glejte tudi Call for Workshops and Special Sessions).

Prijava in registracija

Prijava z oddajo prispevkov poteka v dveh fazah:

1. oddaja povzetkov pred konferenco,

2. oddaja prispevkov po konferenci: za objavo v zborniku konference ali za objavo v posebni izdaji gostujočih revij za MIC 2018.

Prijava, oddaja in recenziranje prispevkov poteka prek spleta. Najprej se morate registrirati, potem pa svoj povzetek oddate prek spletnega obrazca.

Za registracijo in oddajo razširjenega povzetka kliknite tukaj. Predloga za pripravo razširjenega povzetka je dostopna na tukaj.

Objave prispevkov

Povzetki prispevkov bodo objavljeni v zborniku povzetkov MIC 2017 Book of Abstracts, ki ga boste dobili na konferenci.

Avtorje prispevkov, ki bodo predstavljeni na konferenci, vabimo, da pošljejo polne prispevke za objavo v zborniku konference MIC 2017 Conference Proceedings, ki bo izšel po konferenci, ali za objavo v gostujočih revijah za MIC 2017:

Nekatere zgoraj naštete revije bodo pripravile posebne izdaje, v katerih bodo objavljene recenzirane in razširjene različice prispevkov, predstavljenih na MIC 2017. Posebne izdaje revij, vezanih na konferenco MIC, dobite na tukaj.

Pomembni datumi

• Rok za oddajo povzetkov: 15. marec 2018.

• Obvestilo o sprejetju povzetka: 20. marec 2018.

• Rok za registracijo in plačilo kotizacije: 31. marec 2018 (zgodnje prijave); 15. april 2018 (poznejše prijave).

• Konferenca: od 30. maja do 2. junija 2018.

• Rok za oddajo prispevkov za objavo v posebni izdaji gostujočih revij: 30. junij 2018.

• Rok za oddajo prispevkov za objavo v konferenčnem zborniku: 30. september 2018.

Kotizacija

Zgodnja prijava in plačilo (do 31. marca 2018):

• udeleženec: 350 EUR,

• doktorski študent: 150 EUR,

• spremljevalec: 150 EUR.

Poznejša prijava in plačilo (1.–15. april 2018):

• udeleženec: 400 EUR,

• doktorski študent: 200 EUR,

• spremljevalec: 200 EUR.

Več informacij

Spletna stran konference: www.mic.fm-kp.si