MOŠKA KOŠARKARSKA EKIPA UP PREJELA PRIZNANJE MOK

V ponedeljek, 11. marca 2019, so v koprski Areni Bonifika razglasili najboljše športnice, športnike in športne klube za leto 2018. Priznanje za vrhunske dosežke v letu 2018 na mednarodnih tekmovanjih je prejela tudi košarkarska moška reprezentanca Univerze na Primorskem.

11-članska ekipa se je julija 2018 na 4. evropskih univerzitetnih igrah v Coimbri na Portugalskem borila za zmago. Fantje pod vodstvom Boštjana Lešnika so se izkazali z odličnimi nastopi, saj jim je le za las ušlo polfinale.

Za odlično uvrstitev na evropskih univerzitetnih igrah je reprezentanca UP od Mestne občine Koper prejela priznanje za vrhunske dosežke v letu 2018. Nagrado sta prevzela vodja ekipe Boštjan Lešnik in kapetan Tim Škerbec, študent Fakultete za management UP.

Celotni ekipi čestita tudi ekipa UP BUDI za odlično uvrstitev in prejeto priznanje.

Moška košarkarska ekipa UP