Uprizoritveni dogodek: Sprehodi se z menoj

Vabljeni, da se v sredo, 20. decembra 2017, ob 17. uri pridružite podiplomskim študentkam in študentom Fakultete za humanistične študije Univerze na Primorskem na zelo posebnih sprehodih po Kopru. V okviru uprizoritvenega dogodka Sprehodi se z menoj boste lahko izbirali med šestimi različno vodenimi 60-minutnimi hojami, doživetji, ustvarjalnimi izzivi, ki so jih avtorji poimenovali:

• Hej, človek, odloži telefon!

• Občuti Koper

• Sprehod je zakon, sploh pa z vrvico

• Zamisli si

• Me opaziš?

• Vrnitev k tišini

Avtorji dogodka so podiplomski študenti Fakultete za humanistične študije Univerze na Primorskem v okviru predmeta Uprizarjanje in kultura pod mentorstvom dr. Aleksandre Schuller.

Zbirno mesto je v atriju Fakultete za humanistične študije Univerze na Primorskem (vhod s Titovega trga). Dogodek bo potekal ob vsakršnem vremenu. Dobrodošli!

Več v vabilu, ki sta ga oblikovala Jana Kavčič in Emanuel Lipovac.