USPEŠNO ZAKLJUČEN MEDNARODNI TEDEN UNIVERZE NA PRIMORSKEM

Že sedmo leto zapored se je na Univerzi na Primorskem odvil Mednarodni teden Univerze na Primorskem. Organizirali so ga sodelavci Sektorja za izobraževalno in mednarodno dejavnost ter kakovost v sodelovanju s predstavniki članic, ki pokrivajo področje mednarodne dejavnosti.

29 udeležencev iz različnih držav je med ponedeljkom, 13. maja, in petkom, 17. maja, spoznalo zaposlene z UP, ki pokrivajo njim sorodna področja dela. V okviru programa so spoznali osnove slovenskega jezika, si ogledali znamenitosti Kopra, prisluhnili predavanju o Slovenskem turizmu, predstavili so svoje univerze, se srečali z osebjem Konfucijeve učilnice Koper Univerze na Primorskem in sodelovali v delavnici "Hidden Competences".