Pomembno obvestilo: MIZŠ podaljšal rok za prijavo za vpis na 9. april 2020!

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport z današnjim dnem podaljšuje rok za oddajo prijave za vpis v eVŠ v prvem prijavnem roku na Razpis za vpis na dodiplomske in enovite magistrske študijske programe v študijskem letu 2020/2021. Tako bodo lahko vsi kandidati svoje prijave oddali do vključno 9. aprila 2020.

Nov termin in vsi postopki, ki se nanj vežejo, so objavljeni na spletni strani portala eVŠ.

Za vse informacije in pomoč v zvezi s študijem na fakultetah Univerze na Primorskem pa lahko kontaktirate referate za študijskem zadeve:

Objavljamo tudi e-naslov Visokošolske prijavno-informacijske službe (VPIS UP), ki vodi prijavno–sprejemne postopke za vpis v dodiplomske študijske programe UP in svetuje kandidatom za vpis: vpis@upr.si.

Več informacij na spletni strani Visokošolske prijavno-informacijske službe Univerze na Primorskem na naslednji povezavi: www.upr.si/si/vpis/.