ZBIRAMO PRIJAVE ŠTUDENTOV PROSTOVOLJCEV ZA POMOČ OTROKOM NA DALJAVO

Ker je v trenutnem času pomembno, da stopimo skupaj in si pomagamo, Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem poziva študentke in študente, da kot prostovoljci pristopijo k sodelovanju. Če jim okoliščine to omogočajo, bodo za določene otroke izvajali:

• učno pomoč na daljavo,
  • t.i. spletno varuško,
  • drugo pomoč po dogovoru.

Skupina prostovoljcev/študentov bo tako pomagala predšolskim in osnovnošolskim otrokom, seznam pomoči potrebnih pa bo fakulteta pripravila na osnovi prošenj staršev, osnovnih šol in društva Palčica Pomagalčica ter dobrodelni škratki.

Pomoč se bo izvajala, dokler bodo veljali trenutni ukrepi Vlade Republike Slovenije. Po končani akciji bodo prostovoljci za svoje opravljeno srčno delo prejelii potrdilo o sodelovanju.

Zainteresirani prostovoljci se lahko prijavijo prek spletnega obrazca, ki je objavljen na spletni strani Pedagoške fakultete Univerze na Primorskem prek povezave, kjer je na voljo tudi kontakt za več informacij.